Тривалі подорожі автобусом, поїздом, літаком, машиною більш комфортні з подушкою для подорожей Vilena, спеціально розробленої, щоб знімати напругу з шиї в сидячому положенні. Подушка корисна також при нічних переїздах – положення голови фіксується, голова не закидається і не хитається під час сну і руху транспорту. Використання подушки для подорожей Вілена зробить Вашу поїздку безпечною і комфортною.
Наповнювач подушки Вілена – термо вискоэластик з відкритими мембранами, які дозволяє подушці "дихати" – виводити надлишок тепла на поверхню.
Чохол знімний на блискавці – переться при температурі 40°C. Тканина чохла – велюр (75% бавовни і 25% поліестеру для зносостійкості), приємна до тіла і м'яка тканина.
Подушка для подорожей Вілена виготовлена з міжнародного стандарту Oeko-Tex® Standard 100, який обмежує використання хімічних речовин в текстилі.
Чохол і наповнювач подушки Вілена термо вискоэластик, виготовлені в Західній Європі. Подушка пошита в Україні.
Виробник подушок Andersen™ – компанія Carpenter Co, заснована в 1938 році, для зручності в обслуговуванні покупців має 41 локацію фабрик в Європі і США . Купуючи подушку для подорожей «Вілена» від Андерсен™, Ви отримуєте європейську якість за доступною ціною.
У нашому інтернет-магазині Danko, Ви можете також придбати універсальну наволочку, матраци, наматрацники, ковдри від європейського бренду Андерсен.
Безкоштовна доставка при покупці на суму понад 2500 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Райтекс |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | велюр |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Сірий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Жорсткість | Середня м'якість |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 30 см |
| Ширина подушки | 28 см |
| Висота подушки | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Постільні приналежності |
- Ціна: від 574 ₴




