Крісло BAVARIA баклажан від Niсolas - практичне, затишне, сучасне. Крісло виконане в стилі модерн, чудово поєднується практично з будь-яким сучасним дизайном. Крісла підійдуть під всі цілі використання: для дому, вітальні, кухні, дитячі, для кафе, ресторанів, різних закладів.
Характеристики:
- каркас - грутая фанера з застосуванням еластичного пінополіуретану;
- оббивка - зносостійкий текстиль;
- ніжки - метал пофарбовані;
- Висота: 81 см, ширина: 58, глибина 61, глибина сидіння: 46, ширина сидіння між підлокітниками: 41 см, висота сидіння: 48 см/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nicolas |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | крісло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | фарбований метал |
| Обивний матеріал | текстиль |
| Колір оббивки | баклажан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 960 ₴








