Стілець Bari бежевий - сучасна модель, яка виконана з поліпропілену. Цей пластик міцний і погодоустойчив. Стілець підійде для використання на відкритій терасі, для дому, вітальні, кухні, дитячі, для кафе, ресторанів, різних закладів.
Додаткові характеристики:
- штабельована - зручно для кафе або невеликих приміщень;
- якісні матеріали: каркас з міцного поліпропілену з навантаженням до 140 кг;
- розміри Г х Ш х В: 535 x 573 x 465/820 H мм.
У нашому інтернет - магазині Данко можете швидко і недорого купити кухонні стільці і стіл в одному стилі і колірній гамі, купити кухонні стільці з екошкіри, стільці для кухні з високою спинкою, стільці з підлокітниками і без.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 573 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Висота | 820 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 мм |
| Висота сидіння стільця | 465 мм |
| Ширина стільця | 573 |
| Глибина стільця | 535 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | штабулируемый |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




