Стілець Bari жовтий - сучасна модель, яка виконана з поліпропілену. Цей пластик міцний і погодоустойчив. Стілець підійде для використання на відкритій терасі.
Додаткові характеристики:
- штабельована - зручно для кафе або невеликих приміщень;
- якісні матеріали: каркас з міцного поліпропілену з навантаженням до 140 кг;
- розміри Г х Ш х В: 535 x 573 x 465/820 H мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Жовтий |
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 573 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Висота | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 224 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.






