Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | дуб |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 026,90 ₴






