
Розсувний стіл Олівер 120/160 сірий від Prestol
23 110 ₴
- Під замовлення
- Код: ТМHT8056-GN
Відправка з 24 квітня 2026+380 (50) 405-08-07
- +380 (96) 708-76-91
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обеденный стеклянный стол Оливер HT8056-GN серый отлично подходит практически под любой интерьер кухни или гостиной, а дополнительная вставка расширяет возможности использования кухонного стола на одной ножке. Кухонный стол – трансформер будет сочетаться со стульями в стиле модерн, которые широко представлены в нашем интернет-магазине Данко.
Материалы: столешница - каленое матовое стекло сатин, + МДФ, вставка из матового МДФ, нога: матовая нержавеющая сталь.
Дополнительные характеристики:
- современный дизайн;
- качественные материалы;
- механизм-бабочка со вставкой 40 см для увеличения длины стола;
- розмір, см: 1200/1600*1200*760.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТопМебель |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Овальний |
| Колір | Сірий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 110 ₴





