Стул N-66-2 от Vetro Mebel — чудово поєднується з будь-яким сучасним дизайном. Стільці підійдуть практично під усі цілі використання: для дому, вітальні, кухні, у дитячу, для кафе, ресторанів, різних закладів.
Матеріал: Спинка та сидіння оббиті шкірозамінником, основа — фарбований метал.
Додаткові характеристики:
- сучасний дизайн;
- якісні матеріали: фарбований метал + кожзам.
Об'єм, м3: 0,062
Вага - 5,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | фарбований метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 082,50 ₴










