Стіл складаний AMF Chrysler - F – для тих, хто любить відпочивати у колі великої та веселої компанії. Широкий і просторий стіл вміщує до 10 осіб, при цьому складається в невелику, стійку валізку з ручкою для перенесення, яку можна зберігати в будь-якому зручному місці і спокійно перевозити в автомобілі. Стільниця з якісного, міцного, приємного на дотик пластику, має закруглений краю для безпеки, стіл відмінно підійде для кемпінгу, для використання на пікніку чи рибалці, на дачі або в теплій та затишній квартирі. Каркас із металу, стійкі ніжки та надійне кріплення, дозволять спокійно проводити застілля та спілкуватися.
Розмір у розкладеному вигляді: 1800*740*740 мм
Розмір у складеному вигляді: 900*740*90 мм
Стільниця: дутий пластик, товщина 40 мм
Каркас: сталева труба діаметром 25 мм, товщина труби 1 мм.
Вага виробу - 11,4 кг;
Зверніть увагу!
Під час оформлення габаритних товарів з оплатою — накладений платіж, необхідно внести передоплату від 500 грн. на одну одиницю товару, яка буде врахована під час оформлення ТТН.
За вартість послуг перевізника наша компанія відповідальності не несе. Менеджер нашої компанії може зорієнтувати приблизну вартість доставки вашого замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 74 мм |
| Вага | 11 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 900 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 740 мм |
| Висота в складеному вигляді | 100 мм |
- Ціна: 1 700 ₴










