Механізм
Піастра — це вузол кріплення сидіння офісного стільця на газліфт, а також на нього встановлюються вузол фіксації спинки крісла: перманент-контакт або овалина. Піастра має ручку, , завдяки якій можна налаштовувати висоту крісла або стільця, натискаючи на керівний клапан газліфта, на який встановлюється піастра.
Основні характеристики :
- Колір — чорний.
- Матеріал - Textiline/сітка;
- Підлокітники нерегульовані;
- Основа стільця — хромована основа з прогумованими колесами.
Розмір:
- Висота крісла: 110 см;
- Глибина мебелі: 50см;
- Ширина меблів: 50 см;
- Висота сидіння: 42-52 см;
- Висота спинки: 42 см;
- Ширина спинки: 43 см;
- Ширина сидіння: 50 см;
- Глибина сидіння: 50 см;
- Максимальне навантаження: - 120 кг
- Вага (з пакуванням) ― 10 кг. (компактне пакування)
- Відправка кожного дня , крім неділя;
Зверніть увагу!
Під час оформлення габаритних товарів з оплаченою — накладено платежу необхідно внести передоплату 200 грн. на одну одиницю товару, яка буде врахована під час оформлення ТТН.
За вартість послуг перевізника наша компанія відповідальності не несе. Менеджер нашої компанії може зорієнтувати приблизну вартість доставки вашого вантажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові, Поліуретанові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 57 см |
| Глибина крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 97 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Вага крісла | 7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Textiline |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 42 см |
| Висота спинки | 45 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип механізму | Піастра |
| Особливості | З сіткою |
| Регулювання | Висота сидіння |
- Ціна: 1 350 ₴






