Діван Кристал червоний кіжзам двумісний допоможе влаштовувати зону відпочинку або очікування в приміщенні з нестандартною плануванням. Його можна поставити у великому будинку, вестибюлі, великому залі чи приймальні. Він протримається довго, не втрачаючи свого презенташного вигляду, стійким і надійним дерев’яним каркасом. Наповнювачі дивана - гвинтепон і поролон, тому сидіти на ньому м’яко і зручно.
Додатково:
- обивка - кожзам - не менше 40 000 циклів по Мартіндейлу, Ніжки — дерево;
- розмір В*Д*Ш: 72*150*75*садкова висота 44 см.
- каркас - дерев'яний брус.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Наявність спинки | Так |
| Тип дивана | прямий |
| Колір | Червоний |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас стільця | сталь |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 150 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 72 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | вельвет |
| Візерунки і принти | ромб |
| Вид м'яких меблів | кушетка |
| Довжина кушетки | 117 |
| Глибина кушетки | 48 |
| Висота кушетки | 82 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Висота сидіння кушетки | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 300 ₴







