Крісло- лаунж Фабио индиго матиме гармонійний вигляд як у домашніх умовах, так і в кафе. Каркас складається з металу використанням еластичного пінополіуретану. Оббивка виробу — велюрова тканина з зносостійкість — не менш ніж 25 000 циклів за Мартіндейлом. Ніжки — фарбований метал. Максимальне навантаження — 120 кг. Габаритні розміри. см: в72 д70 ш62 вп41, посадкова висота — 41 см.
Крісло не призначене для обідніх столів, а поєднуватиметься з журнальним столом або м'яким куточком. У нашому інтернет-магазині Данко можете швидко та вигідно купити кухонні стільці та стіл в одному стилі та колірній гамі, підібрати меблі в вітальню и спальню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип меблів | крісло |
| Колір оббивки | Індиго |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Обивний матеріал | Вельвет LUX |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | пінополіуретан |
| Спинка | вовна |
- Ціна: 5 325,90 ₴











