Стул LOKAN Локан белый - современная модель, которая выполнена из полипропилена. Стул подойдет для использования на открытой терассе, поскольку устойчив к перепадам температуры, колебаниям влаги. Дополнительные характеристики:
- штабелируемый - удобно для кафе или небольших помещений;
- качественные материалы: каркас из прочного полипропилена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Наявність підлокітників | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 895 мм |
| Висота сидіння стільця | 455 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Каркас стільця | пластик |
| Особливості | штабулируемый |
| Підлокітник | поліпропілен |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | False |
| Ширина стільця | 405 |
| Глибина стільця | 410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 146 ₴







