Обідній стіл TM-76 калакатта мармур + чорний (Бергамо) від Vetro Mebel на чотирьох ніжках стане незамінним предметом обстановки кухні, вітальні або веранди. Стіл оснащений автоматичним розсувним механізмом і розрахований на 4-6 чоловік. Стільниця стійка до подряпин, що робить стіл з такого матеріалу довговічним і практичним. Додаткові характеристики:
- стільниця і додаткова вставка зроблені з чорного матового МДФ + Китайська керамічна плита
- стійкі ніжки з дерева, пофарбовані в чорний колір;
- розміри: (120-150)*80*75(Н) див.
У нашому інтернет - магазині Данко можете швидко і вигідно купити кухонні стільці і стіл в одному стилі і колірній гамі, підібрати меблі в вітальню і спальню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Темно-сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ, керамічна плитка, скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 410,70 ₴









