Сервірувальний стіл K-01 прозорий + хром від Vetro Mebel - модель чудово підходить практично під будь-який інтер'єр кухні, вітальні або ресторану. Гартоване стело та хромована сталь блищать у променях світла + коліщатка для мобільності столика. Розміри: до 79 ш46 в80 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип опор | Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Форма стільниці | квадратна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | срібний |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 790 мм |
| Глибина столика | 460 мм |
| Висота столика | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло |
| Каркас, ніжки | нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 231,10 ₴










