Стілець Merlin DC-301 бежевий вельвет - сучасна модель, на якій ви зможете трохи захитався під час прийому їжі. Оббивка приємна на дотик, а зручна посадка не залишить вас байдужим до цього предмету меблів. Ручка на спинці дозволить пересувати меблі, не залишаючи слідів на оббивці. Каркас складається з хромованої сталі. Розміри Г х Ш х В мм: 430 х 580 х 960.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євродім |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромований метал |
| Обивний матеріал | Вельвет LUX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 317 ₴








