Кресло- лаунж Фабио зеленый чай будет гармонично смотреться как в домашних условиях, так и в кафе. Каркас состоит из металла использованием эластичного пенополиуретана. Обивка изделия – велюровая ткань с износостойкостью - не менее 25 000 циклов по Мартиндейлу. Ножки - крашенный металл. Максимальная нагрузка - 120 кг. Габаритные размеры. см: в72 д70 ш62 вп41, посадочная высота - 41 см.
Крісло призначене для обідніх столів, а буде поєднуватися з журнальним столом або м'яким куточком. У нашому інтернет - магазині Данко можете швидко і вигідно купити кухонні стільці і стіл в одному стилі і колірній гамі, підібрати меблі в вітальню і спальню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип меблів | крісло |
| Колір оббивки | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Обивний матеріал | Вельвет LUX |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | пінополіуретан |
| Спинка | вовна |
- Ціна: 7 837,30 ₴









