
Кавовий столик CH-1 чорний + золото від Vetro Mebel
11 474,50 ₴
- В наявності
- Код: CH-1-black/ gold
+380 (50) 405-08-07
- +380 (96) 708-76-91
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Журнальний стіл CH-1 чорний + золото від Vetro Mebel - витончений, елегантний предмет інтер'єру. Використовуються тільки якісні матеріали: стільниця - гартоване скло. Каркас зроблений з хромованої нержавіючої сталі, колір золотистий. Розміри: D50 висота 57 див. В нашому інтернет - магазині Данко можете швидко і вигідно купити кухонні стільці і стіл в одному стилі і колірній гамі, підібрати меблі в вітальню і спальню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 570 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | метал |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | фарбований метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 474,50 ₴







