Крісло — банкетка BN-2 капучино велюр от Vetro Mebel — практична, затишна, сучасна. Кушетка прекрасно адаптується до інтер'єру в найрізноманітніших стилях, завдяки лаконічним формам. Банкетка надійна та стійка, на ній розміститися кілька гостей. Крісло підійде для кухні, вітальні, кафе, ресторану, бару або офісного приміщення.
Додаткові характеристики:
- універсальна у використанні;
- оббивка — тактильний велюр, ніжки — хромована сталь (золото);
- розміри: у46 д45,5 ш99* посадкова висота 46 мм.
У нашому інтернет-магазині Данко ви зможете швидко та недорого купити кухонні стільці та стіл в одному стилі та колірній гамі, купити кухонні стільці з екошкіри, стільці для кухні з високою спинкою, стільці з підлокітниками та без.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Кава з молоком |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | кушетка |
| Габаритные размеры кушетки | |
| Довжина кушетки | 99 см |
| Глибина кушетки | 46 см |
| Висота сидіння кушетки | 46 см |
| Висота кушетки | 46 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Каркас стільця | хромована сталь |
- Ціна: 7 361 ₴











