Крісло - банкетка BN-2 сірий велюр від Vetro Mebel – практична, затишна, сучасна. Кушетка чудово адаптується до інтер'єру в найрізноманітніших стилях, завдяки лаконічним формам. Банкетка надійна і стійка, на ній розміститися кілька гостей. Крісло підійде для кухні, вітальні, кафе, ресторану, бару або офісного приміщення.
Додаткові характеристики:
- якісні матеріали;
- оббивка - тактильний велюр, ніжки - хромована сталь;
- розміри: 46*45,5*99* посадкова висота 46 мм.
У нашому інтернет - магазині Данко ви зможете швидко і недорого купити кухонні стільці і стіл в одному стилі і колірній гамі, купити кухонні стільці з екошкіри, стільці для кухні з високою спинкою, стільці з підлокітниками і без.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | кушетка |
| Габаритные размеры кушетки | |
| Довжина кушетки | 99 см |
| Глибина кушетки | 46 см |
| Висота сидіння кушетки | 46 см |
| Висота кушетки | 46 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Каркас стільця | хромована сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 495 ₴











