Дитячий стіл KIDS LUI D-600 білий - модель відмінно підходить практично під будь-який інтер'єр кухні, вітальні або ресторану.
Додаткові характеристики:
- універсальне використання: стіл, стіл для ігор дитини;
- стільниця - МДФ, ніжки з бука з прутами з металу
- розміри: 60*60*49,5(H) див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 495 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив бука, фарбований метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 664 ₴




