
Стілець Thomas Томас DS - 326-2 cappuccino капучино
3 050 ₴
- В наличии
- Код: Томас DS - 326-2 cappucc
- +380 (96) 708-76-91
Стілець Thomas DS - 326-2 cappuccino. Колекція виконана в сучасному стилі . Ергономічні форми та відсутність гострих кутів забезпечують зручність в експлуатації. Сидіння стільця обтягнуте еккошкірою, що забезпечує довговічне використання меблів. Ніжки стільця виготовлені із хромованого металу. Простота збирання є перевагою даного товару. У комплекті Ви знайдете всі необхідні інструменти та інструкцію зі збирання.
Стілець Thomas DS-326-2 cappuccino можна купити в інтернет магазині «Danko» та підібрати обідній стіл в одному стилі і кольоровій гамі. Для цього просто оформіть замовлення на сайті магазину, або наберіть один із контактних номерів телефону.
Характеристики:
- глибина: 610
- Висота: 1000
Гарантія: 18 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Кремовый |
| Цвет обивки | Кремовый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Без покрытия |
| Цвет каркаса | Хром |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | искусственная кожа |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 610 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | искусственная кожа |
- Цена: 3 050 ₴



